سایت شرط بندی حضرات : Tennis Scores, Draws, Highlights, News, Results


سایت حضرات
سایت hazarat
سایت hazaratbet


Dodin, Oceane France

vs

Juvan, Kaja Slovenia


6
6

,


6
6

,





,





,





00:05


Siniakova, Katerina Czech Republic

vs

Begu, Irina-Camelia Romania


2
2

,


6
6

,


4
4

,





,





00:30


Linette, Magda Poland

vs

Sharma, Astra Australia


6
6

,


7
7

,





,





,





01:00


Parrizas Diaz, Nuria Spain

vs

Rogers, Shelby USA


6
6

,


5
5

,


7
7

,





,





02:10


Osario Serrano, Maria Camila Colombia

vs

Sasnovich, Aliaksandra Belarus


6
6

,


5
5

,





,





,





02:55


Wang, Qiang China

vs

Bouzkova, Marie Czech Republic


6
6

,


7
7

,





,





,





03:45


Anisimova, Amanda USA

vs

Navarro, Emma USA


2
2

,


2
2

,





,





,





04:05


Martic, Petra Croatia

vs

Zidansek, Tamara Slovenia


2
2

,





,





,





,





19:05


Halep, Simona Romania

vs

Alexandrova, Ekaterina Russia


0
0

,





,





,





,





19:10


Tomljanovic, Ajla Australia

vs

Cirstea, Sorana Romania


0
0

,





,





,





,





19:10


Swiatek, Iga Poland

vs

Kalinina, Anhelina Ukraine


1
1

,





,





,





,





19:10


Kovinic, Danka Montenegro

vs

Pliskova, Karolina Czech Republic


1
1

,





,





,





,





19:10


Haddad Maia, Beatriz Brazil

vs

Tauson, Clara Denmark





,





,





,





,





20:35


Samsonova, Ludmilla Russia

vs

Li, Ann USA





,





,





,





,





20:40


Raducanu, Emma Great Britain

vs

Garcia, Caroline France





,





,





,





,





21:00


Cornet, Alize France

vs

Kalinskaya, Anna Russia





,





,





,





,





22:05


Kasatkina, Daria Russia

vs

Volynets, Katie USA





,





,





,





,





22:10


Riske, Alison USA

vs

Muguruza Blanco, Garbine Spain





,





,





,





,





22:30


Svitolina, Elina Ukraine

vs

Dart, Harriet Great Britain





,





,





,





,





23:00


Wolf, Jeffrey John USA

vs

Gaston, Hugo France


5
5

,


4
4

,





,





,





00:05


Machac, Tomas Czech Republic

vs

Popyrin, Alexei Australia


3
3

,


5
5

,





,





,





01:50


Kyrgios, Nick Australia

vs

Baez, Sebastian Argentina


4
4

,


0
0

,





,





,





02:10


Martinez Pedro , Portero Spain

vs

Sousa, Joao Portugal


4
4

,


5
5

,





,





,





04:00


Korda, Sebastian USA

vs

Kokkinakis, Thanasi USA


3
3

,


4
4

,





,





,





05:20


Gasquet, Richard France

vs

Otte, Oscar Germany


3
3

,





,





,





,





19:10


Kohlschreiber, Philipp Germany

vs

Ruusuvuori, Emil Finland


1
1

,





,





,





,





19:10


Murray, Andy Great Britain

vs

Daniel, Taro Japan


1
1

,





,





,





,





19:10


Koepfer, Dominik Germany

vs

Paire, Benoit France





,





,





,





,





20:30


Thompson, Jordan USA

vs

Goffin, David Belgium





,





,





,





,





20:40


Munar, Jaume Spain

vs

Shang, Juncheng China





,





,





,





,





20:40


Kukushkin, Mikhail Kazakhstan

vs

Tommy, Paul USA





,





,





,





,





22:00


Humbert, Ugo France

vs

Noedskov Rune, Holger Denmark





,





,





,





,





22:10


Broady, Liam Great Britain

vs

Kecmanovic, Miomir Serbia





,





,





,





,





22:10


Bagnis, Facundo Argentina

vs

Laaksonen, Henri Switzerland





,





,





,





,





23:40


Ivashka, Ilya Belarus

vs

Struff, Jan Lennard Germany





,





,





,





,





23:40


Fourlis, Jaimee Australia

vs

Kuwata, Hiroko Japan


2
2

,


2
2

,





,





,





00:30


Rodionova, Arina Australia

vs

Uchijima, Moyuka Japan


7
7

,


6
6

,





,





,





00:30


Aiava, Destanee Australia

vs

Han, Na-Lae Korea Republic


3
3

,


2
2

,





,





,





02:00


Perez, Ellen Australia

vs

Gadecki, Olivia Australia


6
6

,


6
6

,





,





,





02:00


Dellien, Hugo Bolivia

vs

De Jong, Jesper Netherlands


3
3

,


3
3

,





,





,





14:10


Lehecka, Jiri Czech Republic

vs

Etcheverry, Tomas Martin Argentina


6
6

,


6
6

,





,





,





15:55


Pucinelli de Almeida, Matheus Brazil

vs

Varillas, Juan Pablo Peru


7
7

,


2
2

,





,





,





18:10


Kopriva, Vit Czech Republic

vs

Tabilo, Alejandro Chile





,





,





,





,





19:50


Droguet, Titouan France

vs

Madaras, Dragos Nicolae Sweden


7
7

,


0
0

,


6
6

,





,





10:00


Gima, Sebastian Romania

vs

Lazarov, ALexandar Bulgaria


4
4

,


2
2

,





,





,





10:00


Misolic, Filip Austria

vs

Perchicot, Mathieu France


5
5

,


4
4

,





,





,





10:00


Prizmic, Dino Croatia

vs

Roca, Batalia Oriol Spain


6
6

,


7
7

,





,





,





11:30


Andrianjafitrimo, Tessah France

vs

Sewing, Sofia USA


1
1

,


1
1

,





,





,





15:00


Barbara, Gatica Chile

vs

Costoulas, Sofia Belgium


6
6

,


4
4

,





,





,





15:00


Lamens, Suzan Netherlands

vs

Aney, Jessie USA


1
1

,


4
4

,





,





,





15:00


Seguel, Daniela Chile

vs

Pigossi, Laura Brazil


6
6

,


4
4

,


5
5

,





,





15:00


Lee, Duckhee Korea Republic

vs

Park, Uisung Korea Republic


3
3

,





,





,





,





07:30


Metreveli, Aleksandre Georgia

vs

Vilardo, Francesco Italy


6
6

,


6
6

,





,





,





07:30


Oradini, Giovanni Italy

vs

Pervolarakis, Michail Greece


1
1

,


6
6

,


4
4

,





,





08:00


Purtseladze, Saba Georgia

vs

Ruggeri, Samuel Vincent Italy


2
2

,


2
2

,





,





,





08:00


Dmitruk, Kristina Belarus

vs

Ueda, Ramu Japan


6
6

,


3
3

,





,





,





08:00


Nagy, Adrienn Hungary

vs

Elena-Teodora, Cadar Romania


6
6

,


6
6

,





,





,





08:00


Wong, Hong Yi Cody Hong Kong

vs

Abe, Hiromi Japan


3
3

,


2
2

,





,





,





08:00


Gillan, Alice Great Britain

vs

Tkacheva, Mariia Russia


6
6

,


6
6

,





,





,





09:00


Droguet, Aubane France

vs

Dartron, Emeline France


3
3

,


6
6

,





,





,





12:00


Nguyen Tan, Lucie France

vs

Martynov, Diana France


0
0

,


1
1

,





,





,





12:00


Rivkin, Nicole Germany

vs

Cortez Llorca, Lucia Spain


5
5

,


6
6

,





,





,





13:00


Temin, Marie France

vs

Samavati, Sofia Nami Denmark


3
3

,


5
5

,





,





,





16:00


Sanchez-Izquierdo, Nikolas Spain

vs

Rosol, Lukas Czech Republic


4
4

,


2
2

,





,





,





10:10


Taberner, Carlos Spain

vs

Gimeno, Carlos Spain


2
2

,


3
3

,





,





,





10:15


Borges, Nuno Portugal

vs

Arnaboldi, Andrea Italy


4
4

,


6
6

,





,





,





11:45


Cobolli, Flavio Italy

vs

Skatov, Timofey Russia


6
6

,


2
2

,


4
4

,





,





12:05


Hsu, Yu Hsiou Taiwan

vs

Brouwer, Gijs Netherlands


6
6

,


6
6

,





,





,





10:00


Matusevich, Anton Great Britain

vs

Vatutin, Alexey Russia


6
6

,


6
6

,





,





,





10:00


Copil, Marius Romania

vs

Decamps, Gabriel Brazil


6
6

,


3
3

,


6
6

,





,





11:30


Lokoli, Laurent France

vs

Forejtek, Jonas Czech Republic


6
6

,


6
6

,





,





,





11:30


Boehler, Dominik Germany

vs

Collignon, Raphael Belgium


7
7

,


6
6

,





,





,





08:30


Kumar, Omni USA

vs

Coulibaly, Eliakim Ivory Coast


6
6

,


6
6

,





,





,





08:30


Catarina, Lucas Monaco

vs

Basso, Andrea Italy


2
2

,


0
0

,





,





,





09:30


Hans Rehberg, Max Germany

vs

Atmane, Terence France


7
7

,


6
6

,





,





,





09:30


Naef, Celine Switzerland

vs

Ozeki, Michika Japan


2
2

,


1
1

,





,





,





08:30


Terziyska, Julia Bulgaria

vs

Kuzmova, Katarina Slovakia


4
4

,


0
0

,





,





,





08:30


Schmidt, Lara Germany

vs

Vrancken Peeters, Anouck Netherlands


4
4

,


2
2

,





,





,





09:30


Yasar, Melis Sweden

vs

Leonard, Manon France


6
6

,


6
6

,





,





,





09:30


Fatic, Nerman Bosnia-Herzegovina

vs

Neumayer, Lukas Austria


4
4

,


3
3

,





,





,





07:00


Gill, Felix Great Britain

vs

Weis, Alexander Italy


4
4

,


4
4

,





,





,





07:00


Krutykh, Oleksii Ukraine

vs

Shevchenko, Alexander Russia


2
2

,


4
4

,





,





,





07:00


Mochizuki, Yuki Japan

vs

Molleker, Rudolf Germany


4
4

,


6
6

,





,





,





07:00


Abduraimova, Nigina Uzbekistan

vs

Jorovic, Ivana Serbia


6
6

,


6
6

,





,





,





07:00


Cocciaretto, Elisabetta Italy

vs

Marcinko, Petra Croatia


6
6

,


6
6

,





,





,





07:00


Giuseppe, Di Martina Italy

vs

Monnet, Carole France


7
7

,


7
7

,





,





,





07:00


Oz, Ipek Turkey

vs

Vicens Mas, Rosa Spain


4
4

,


1
1

,





,





,





07:00


Gailis, Rachel USA

vs

Crawford, Samantha USA


7
7

,


6
6

,





,





,





15:00


Lopez, Qavia USA

vs

Urhobo, Akasha USA


1
1

,


2
2

,





,





,





15:00


Ryser, Valentina Spain

vs

Sieg, Madison USA


7
7

,


4
4

,


6
6

,





,





15:00


Inoue, Hina USA

vs

Mushika, Mao Japan





,





,





,





,





16:00


سایت حضرات بت
سایت hazarat Bet
حضرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *